Hakkımızda

Dğitimin gücüne ve öğrencilerin potansiyeline olan inancımızı her daim yüksek tutuyoruz. Misyonumuz, öğrencilerimizin akademik ve kişisel gelişimlerini destekleyerek onları başarıya taşımaktır.

Yılların deneyimi ve uzmanlaşmış öğretmen kadromuzla, öğrencilerimizin eğitim hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak, öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini en üst düzeye çıkarmak için elbirliğiyle çalışıyoruz.

Bireysel Yaklaşım

Bireysel Yaklaşım

Her öğrencinin eğitim süreci benzersizdir ve farklı ihtiyaçlar gerektirir. Her öğrencinin güçlü yanlarını ve geliştirilmesi gereken alanlarını tanır, buna dayanarak özel bir eğitim planı oluştururuz.

Bornova, Evka 3’te yer alan kurumumuzda, öğrencilerimize lise düzeyinde alabilecekleri en iyi eğitimi veriyoruz. 3 katlı binamızda, her yıl onlarca öğrencimizle bir aile ortamı oluşturuyoruz ve zorlu eğitim-öğretim yolculuklarında onlara gereken desteği veriyoruz.

Her biri en az 10 yıllık deneyimli, uzman öğretmen kadromuz tarafından anlatılan dersleri, birçok farklı kaynaktan konu tarama testleriyle destekliyoruz. Her hafta yaptığımız tarama sınavları ile öğrencilerimizin akademik gelişimlerini sürekli takip ediyoruz. Rehberlik servisimiz tarafından da ailelerini sık sık bilgilendiriyoruz.

İzmir’in önde gelen eğitim-öğretim kurumlarından olan Derece Özel Öğretim Kursu’nu daha yakından tanımak için sizleri Derece’ye bekliyoruz.